Otsi rehvi
Laius :
Kõrgus :
Diameeter :
Hooaeg :
Sõiduk :
Tootja :
Otsi velge
PCD: :
Diameeter :
Keskava :
Tüüp :
Tootja :
Kohale toimetab:

 Kohale toimetab

Tellimine:

Rehvid internetist


- Olles valinud välja sobiva toote, tuleks kõigepealt vormistada tellimus. Selleks tuleb avada toote detailvaade ning vajutada nuppu "Osta". Oma ostukorvi on võimalik näha vajutades lehe paremas üleval nurgas olevat nuppu "Näita ostukorvi". Ostukorvi kaudu on võimalik vormistada ka tellimus, milleks tuleb sisestada vajalikud andmed (ettevõte, nimi, kontakttelefon, aadress jne).

- Kui tellimus on sisestatud, siis saabub Teile tellimuse kinnitus, alles pärast seda saadame Teile arve kauba eest tasumiseks. Tellimust esitades on võimalik valida toote kättetoimetamise või järele tulemise vahel. Toote transport Eesti piires on 2,5 Eur tk. Kauba saadame välja pärast makse laekumist kas ELS-i või DPD-ga.   

 DPD

Tähtis teada:


- Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

- Meilt ostmiseks ei pea eelnevalt registreerima.

- Maksemeetod on pangaülekanne.

- Kohaletoimetamise hind on 2,5 Eur tk. (Eesti piires)

- Toodete tarneajad on erinevad. Kui toode on meil Eestis kohapeal olemas, on tarneajaks 48 tundi. Kui toodet Eestis kohapeal ei ole, siis on tarneajaks reeglina kuni 7 päeva.

- Kaupa saab saata ükskõik millisele Teiepoolt määratud aadressile. (näit. Teie elu-või töökohta, Teie tuttava juurde või Teie enda poolt määratud töökotta.)

- Kaubale ise järgi tulles kohaletoimetamise tasu ei lisandu.

- Kõikidele toodetele kehtib Garantii.

- Kaupade hinnad kohapeal võivad erineda e-poes pakutavatest. (osad tooted saabuvad teeninduspunkti alles peale tellimuse esitamist)

 
DPD